Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie

POMÓŻ SZKOLE TWOICH DZIECI

PRZEKAŻ 1% PODATKU DLA TSPS

Szanowni Państwo!

Toruńskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole jest społeczną instytucją pozarządową posiadającą status organizacji pożytku publicznego. Działa na rzecz oświaty od 20 lat. Inicjuje i organizuje społeczną aktywność w niesieniu pomocy regionalnej oświacie. Zdobywane środki finansowe i rzeczowe przeznacza na poprawę materialnych warunków funkcjonowania placówek oświatowych w tym Gimnazjum Publicznego nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Lnianie.

Cele statutowe TSPS i nasze przedsięwzięcia służące szkołom i młodzieży mogą być skutecznie wspierane i powiększane o dobrowolne wpłaty Państwa stanowiące odpis 1% od rocznego podatku. Prawo takie daje wszystkim obywatelom RP art. 24 d ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Pragniemy jednocześnie poinformować i zapewnić, że pozyskane w ten sposób pieniądze w całości zostaną przekazane na realizację określonych ustawą i Statutem TSPS zadań pożytku publicznego: dożywianie, stypendia lub inne niezbędne formy pomocy socjalnej dla uczniów czy wzbogacenie bazy dydaktycznej, służącej podnoszeniu poziomu nauki i wychowania.

Mamy ogromną nadzieję, że zechcecie Państwo scedować na rzecz TSPS swój odpis, włączając się osobiście i bezpośrednio w społeczny nurt pomocy naszym dzieciom i placówkom oświatowym.

Zwracamy się dlatego do Państwa z gorącym apelem. Popierajcie szczytne cele działalności stowarzyszenia. Wspólnie nieśmy pomoc naszym dzieciom i oświatowym placówkom, do których uczęszczają.

Korzystajcie z prawa przekazania odpisu w wysokości 1% rocznego podatku. Zgodnie z życzeniem ofiarodawców pomoc będziemy kierować do konkretnie wskazanej.

Liczymy na zrozumienie potrzeb oświaty, życzliwy odruch serca i decyzję, która pozwoli uznać, że łączy nas wspólna troska o przyszłość naszych dzieci i jak najlepsze dla nich warunki edukacyjne.

Pozostajemy z poważaniem

Zarząd Regionalny