Przywóz uczniów do szkoły w gminie Lniano
w roku szkolnym 2015/2016
Przewoźnik prywatny – Dembek Mirosław
I kurs
· godz.620 – wyjazd z Lniana
· godz.630 – Słępiska
· godz.633 – Huta
· godz.638 – Cisiny
· godz.645 – Mukrz
· godz. 655 – Błądzim Dworzec
· godz.700 – Błądzim (wsiadają kl. IIB GP i klasy V i VI do SP Lniano)
· godz.705 – Ostrowite wieś
· godz.715 – Lniano
II kurs
· godz.715 – wyjazd z Lniana
· godz.725 – Słępiska
· godz. 730 - Huta
· godz. 735 - Ostrowite
· godz.740 – Błądzim (wsiadają kl. IV do SP Lniano i kl. I i III GP Lniano)
· godz. 745 - Ostrowite
· godz.750 – Lniano
· godz.800 – Brzemiona (k. Gradkowskiego)
· godz.803 – Mszano (k. Minikowskiego)
· godz.805 – Mszano (k. Krzyża)
· godz.807 – Mszano (k. Majewskiego)
· godz. 810 - Lniano
Autobus gminny – Witold Kwas
I kurs
godz.640 – wyjazd z Lniana
godz.655 – Karolewo
godz.700 – Jeziorki
godz.705– Lubodzież
godz.710 – Siemkowo
godz.715 – Lniano
II kurs
godz.717 – wyjazd z Lniana
godz.720 – Wętfie
godz.725 – Siemkowo
godz.730 – Wętfie
godz.737 – Lniano
III kurs
Godz. 738 – wyjazd z Lniana
Godz. 745 – Jakubowo
Godz. 750 – Zalesie
Godz. 752 – Zalesie II
Godz. 757 – Brzemiona
Godz. 813– Lniano
IV kurs
Poniedziałek –wtorek - środa – czwartek - piątek
Godz. 920 – wyjazd z Lniana
Godz. 930 – Zalesie I
Godz. 932– Zalesie II (tylko we wtorek i czwartek)
Godz. 935 – Brzemiona
Godz. 94o – Mszano (k. Minikowskiego)
Godz. 943 – Mszano (k. krzyża)
Godz. 946 – Mszano ( k. Majewskiego)
Godz. 951 - Lniano
Godziny odwozu dzieci ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego z Lniana oraz ze Sz. P. z Siemkowa i Sz.P. z Błądzimia
w roku szkolnym 2015/2016
PONIEDZIAŁEK
Godz. 1355 Lniano – Brzemiona – Zalesie - (Kwas )
Godz. 1355 Lniano – Ostrowite (Dem-pol)
Godz. 1410 Lniano –Ostrowite -Błądzim – Mukrz (DEM-POL)
Godz. 1420 Lniano - Siemkowo – Jeziorki – Karolewo (W. Kwas)
Godz. 1450 Lniano – Ostrowite- Błądzim – Mukrz (Dem-pol)
Godz. 1500 Lniano – Brzemiona – Jakubowo - Zalesie (Kwas)
Godz. 1525 Lniano - Siemkowo – Jeziorki – Karolewo (Kwas)
|
WTOREK
Godz. 1355 Lniano – Ostrowite – Błądzim - Mukrz ( Dembek)
Godz. 1355 Lniano - Siemkowo – Lubodzież – Jeziorki - Karolewo (W. Kwas)
Godz. 1450 Lniano - Ostrowite - Błądzim – Mukrz (Dem-pol)
Godz. 1450 Lniano – Mszano - Brzemiona –Jakubowo - Zalesie (W. Kwas)
Godz. 1520 Lniano - Siemkowo – Lubodzież – Jeziorki- Karolewo (W. Kwas)
Godz. 1545 Lniano – Brzemiona- Ostrowite - Błądzim –Mukrz (Dempol)
|
ŚRODA
Godz. 1355 Lniano – Mszano – Brzemiona - Jakubowo - Zalesie (W. Kwas)
Godz. 1355 Lniano – Ostrowite – Błądzim - Mukrz (Dempol) dworzec
Godz. 1420 Lniano- Siemkowo – Lubodzież – Jeziorki – Karolewo (W.Kwas)
Godz. 1450 Lniano – Mszano - Brzemiona –Zalesie (Dembek )
Godz. 1500 Lniano – Siemkowo – Lubodzież – Jeziorki – Karolewo ( W. Kwas )
Godz. 1515 Lniano – Ostrowite - Błądzim - Mukrz (Dem-pol)
Godz. 1545 Lniano- Mszano – Brzemiona –Jakubowo - Zalesie -Siemkowo –
Lubodzież – Jeziorki- Karolewo Kwas W.)
Godz. 1600 Lniano – Ostrowite – Błądzim - Mukrz (Dem-pol)
|
CZWARTEK
Godz. 1355 Lniano – Mszano –Brzemiona – Jakubowo - Zalesie (Dem-pol)
Godz. 1450 Lniano – Ostrowite - Błądzim (Dem-pol)
Godz. 1450 Lniano – Siemkowo– Lubodzież –Jeziorki- Karolewo (W. Kwas)
Godz. 1510 Lniano – Ostrowite – Błądzim – Mukrz (Dem-pol) dworzec
Godz. 1545 Lniano – Mszano - Brzemiona – Jakubowo - Zalesie – (W. Kwas)
Godz. 1545 Lniano – Ostrowite - Błądzim - Mukrz (Dem-pol)
|
Godz. 1235 Siemkowo – Lubodzież – Jeziorki - Karolewo (W. Kwas)
Godz. 1300 Lniano - Błądzim – Ostrowite - Mukrz (Dem-pol)
Godz. 1305 Lniano – Mszano - Brzemiona – Jakubowo - Zalesie (W. Kwas)
Godz. 1355 Lniano – Ostrowite - Błądzim - Mukrz (Dem-pol) dworzec
Godz. 1355 Lniano – Mszano - Brzemiona – Jakubowo - Zalesie (W. Kwas)
Godz. 1420 Lniano– Wętfie - Siemkowo – (W. Kwas )
Godz. 1440 Lniano– Lubodzież – Jeziorki - Karolewo (W. Kwas)
Godz. 1450 Lniano –Ostrowite - Błądzim - Mukrz (Dem-pol)
|