Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie

• Podróż w przeszłość do zamku w Gniewie.

Uczniowie klas drugich naszego gimnazjum, w dniu 10 października 2016r., uczestniczyli w jedniodniowej wycieczce do zamku w Gniewie. Na początek zwiedzli z przewodnikiem zamek, różne jego zakamarki (nawet salę tortur). Później udali się do zbrojowni. Tam uczestniczyli w żywej lekcji historii „Jak za Zawiszy Czarnego”. Potem w karczmie zamkowej zjedli obiad. Kolejnym punktem programu były warsztaty dawnych rzemieślników. Drukowali na prasie drukarskiej, tkali na krosnach, wybijali monety, strzelali z łuku i kuszy. Następnie uczestniczyli w widowisku multimedialnym „Wakacje z duchami”. Na zakończenie wycieczki było ognisko i kiełbaski.

• GŁOSUJ NA NASZĄ REKLAMĘ

Gimnazjum w Lnianie brało udział w projekcie „Na własne konto”. Jednym z elementów projektu było nagranie reklamy. Wygrana reklama gwarantuje szkole kwotę w wysokości 2000 zł.

Zaloguj się na Facebooku, wejdz na profil „Na własne konto”. Kliknij link lub logo konta, kliknij „przejdź do konkursu”. Przewiń na dół strony i kliknij „przeglądaj zgłoszenia”.

Poszukaj reklamy „EKO-GIMKI” Gimnazjum w Lnianie. Obejrzyj film i zagłosuj!

Głosować można raz w ciągu dnia od 5 do 15 maja 2016r.

Dziękujemy!

• Wycieczka na Pomorze
    24.05.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka na Pomorze.

• Wspomnienia Bartka z Barcelony
    13.05.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wspomnienia Bartka z Barcelony.

• Ptaki drapieżne
    06.05.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ptaki drapieżne.

12.04.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Torunia.

• Euroweek
    22.03.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Euroweek.

09.02.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Chłopaka.

• Sprzatanie świata
    09.02.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Sprzatanie świata.

• Zakończenie klas III
    23.01.2016

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie klas III.

• Obóz językowy EUROWEEK

W dniach 10-14.03.2015r. młodzież naszego gimnazjum uczestniczyła w obozie językowym Euroweek- Szkoła Liderów w Długopolu Dolnym. Uczniowie brali udział w zajęciach interaktywnych prowadzonych przez wolontariuszy z Indonezji, Indii, Wietnamu, Kenii, Ukrainy,Turcji, Litwy i Dominikany. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim. Uczniowie prowadzili konferencję prasową, uczestniczyli w debacie Oksfordzkiej, poznawali Unię Europejską i kultury świata. Młodzież integrowała się z gimnazjalistami m.in.ze szkoły z Władysławowa. W czasie wolnym uczniowie zwiedzali tereny górzyste w Bystrzycy Kłodzkiej.  Wrócili pełni wrażeń i zrozumieli, że warto uczyć się języka angielskiego,gdyż daje on możliwość porozumiewania  się na całym świecie. (zdjęcia)

• Dzień Patrona
    12.03.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Patrona.

12.03.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Kobiet.

• Audycja muzyczna
    12.03.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Audycja muzyczna.

• Wigilia szkolna
    02.03.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wigilia szkolna.

• Konkurs szopek
    02.03.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs szopek.

• Konkurs wijilijny
    02.03.2015

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Konkurs wijilijny.

• Zagrożenia XXI wieku
    16.12.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Zagrożenia XXI wieku.

• Projekty edukacyjne w naszej szkole

Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym w naszej placówce realizowane są projekty "Region Nauk Ścisłych" oraz "Wiedza i Nowe Perspektywy". W ramach zajęć uczniowie mają okzaję uzupełnić i poszerzyć swą wiedzę i umiejętności z wielu przedmiotów szkolnych. Zajęcia odbywają się w dni nauki szkolnej, a także w soboty. Prowadzą je nasi nauczyciele. Oprócz zajęć uczniowie będą również brali udział w wycieczkach dydaktycznych.

• Święto Odzyskania Niepodległości
    18.11.2014

Nowe zdjęcia zostały dodane do albumu Święto Odzyskania Niepodległości.